תזונה פונקציונלית - גידול צמחים בעציצים ובאדניות
דף הבית >> תזונה פונקציונלית >> תזונה מסורתית >> גידול צמחים בעציצים ובאדניות
 
 

גידול צמחים בעציצים ובאדניות

לא לכולם יש את האפשרות לגדל צמחים בגינה או בגג הבית, אבל כמעט בכל מקום אפשר לגדל צמחים, בינהם צמחי מרפא וצמחי תבלין, בעציצים ובאדניות, במרפסת או על אדן החלון. התמורה המתקבלת מגידול הצמחים בכל דרך שהיא, גבוהה, אך כמובן אי אפשר לגדל כל דבר בתוך הבית.

מה לגדל בעציץ ובאדנית?

אני מציע להתחיל בגידול צמחי מרפא וצמחי תבלין כדוגמת ריחן מתוק, מרווה, זוטה לבנה, זעתר (אזוב), נענה (נענע) ועוד. אפשר לגדל גם "ירקות" מסוימים כגון עגבניות שרי ורוקט (אמנם התנובה בעציץ ובאדנית לא גדולה, אבל הטריות וההרגשה הנעימה באכילת התוצרת הביתית, פשוט כייפית). שתילי צמחים אלו ניתן להשיג כמעט בכל משתלה. חשוב להניח את האדניות והעציצים, במקום בו הם יחשפו לשמש חלקית.

 

[Top]

המרכז לתזונה פונקציונלית פועל משנת 1993.

האתר מרכז ידע חשוב בתחומי תזונה נכונה, בריאה, מאוזנת ומבוססת מדע ומסורת, לרבות תזונה פונקציונלית, מזון פונקציונלי, דיאטה, מתכונים בריאים, תוספי תזונה, צמחי מרפא ותבלין.

התלמידים שלנו מתייחסים לאתר כסוג של אנציקלופדיה תזונתית וכמקור לקבלת תשובות מהימנות המבוססות על ניסיון רב שנים, לשאלות בנושאי תזונה.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילת החברים שלנו, ולקבל במתנה הרצאות מעשירות. ההרצאות מתקיימות אונליין ומיועדות לקהל הרחב ולקהל המקצועי, בהתאמה.

המרכז לתזונה פונקציונלית

לשליחת הודעה בווטסאפ:
 תנאי שימוש
 תקנון דיוור מפת אתר

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape

© כל הזכויות שמורות functional-nutrition.co.il יוסי וענת שבח ©
אין לעשות שימוש פומבי או מסחרי כלשהו בתכני האתר, כולל אך לא רק, העתקה, תקצור, שכפול, פרסום, הוצאה לאור, הכנסת שינויים, מכירה, הפצה או הצגה.
החומר המופיע באתר ניתן להורדה ולשימוש אישי בתנאי שישמרו זכויות היוצרים.

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape