תזונה פונקציונלית - barley-diet-recommendations

המלצות משתתפי סדנת 'דיאטת שעורה'
מטרת הסדנה: טיפול או מניעה של סוכרת והסינדרום המטבולי
- עודף משקל, יתר שומני דם ויתר לחץ דם

 ~~~~~~~~~~

 
ענת ויוסי.

ברצוני להודות לכם על סדנה מעשירה חיובית ומדהימה שעברתי אצלכם.

אני סוכרתי (סוג 2) ונוטל גלובן. הגעתי אליכם עם ערכי HbA1C של 7.9 (שזה מקביל לערכי גלוקוז ממוצעים של 180mg%) וערכי גלוקוז בצום של כ- 150mg%.
עמדתי בפני הגדלת המינון ואפילו הוזהרתי שתוך זמן קצר אאלץ להתחיל להזריק אינסולין. ארבעה חודשים מאוחר יותר, בזכות המידע והכלים שרכשתי בסדנה, ירדו ערכי ה- HbA1C ל- 6.4 (!) (שזה מקביל לערכי גלוקוז ממוצעים של 137mg%) וממוצע ערכי גלוקוז בצום של 98mg%. וכל זה בזכותכם.

אני רוצה להודות לכם על הכל. על המידע החיוני והנחוץ כל-כך מבחינתי שרכשתי, וגם על הדרך הנעימה וההומאנית שבה התנהלה הסדנה, תוך מתן דגש לצרכים ולתכונות של כל אחד מאיתנו המשתתפים.
גם אם "חטאתי" במאכל כזה או אחר במהלך הסדנה, דברי התקבלו בחיוך ובנועם, מה שהיווה קרקע בטוחה להביא כל התנסות בתחום זה. כל שינוי נבחן והותאם לאורח החיים שלי ונעשה מבלי 'לשנות סדרי עולם', במתינות ובהתמדה.

כיום אני יודע טוב יותר מה טוב עבורי, מה מזין אותי ומה מחזיק אותי שבע לאורך זמן, וזאת בנוסף ל"רעב למתוק" שפחת מאוד. דבר שאני תולה בעיקר בזכות התזונה הנכונה. אפילו בני משפחתי שכינו את האוכל שבישלתי לעצמי בהומור כ "אוכל לתוכים" התחילו לאכול ממנו בהנאה (עוד בונוס מבחינתי).

אז פשוט תודה,

אתם זוג נהדר, הנוכחות שלכם בסדנה, כל אחד מכם עם הידע שלו, יוצרת שלמות.

ד"ר יוסי באומהקר

 
~~~~~~~~~

הערה:  יוסי באומהקר השתתף בסדנת דיאטת השעורה אשר התקיימה בפברואר-מרץ 2009.

יוסי היקר, אנו שמחים על השינוי התזונתי והבריאותי שחל אצלך ובקרב בני משפחתך.
תודה מקרב לב על המילים המרגשות ועל הסכמתך לשתף אחרים בהתנסות ובשינויים שחלו אצלך מבחינה בריאותית ותזונתית. 
יוסי וענת

[Top]

המרכז לתזונה פונקציונלית פועל משנת 1993.

האתר מרכז ידע חשוב בתחומי תזונה נכונה, בריאה, מאוזנת ומבוססת מדע ומסורת, לרבות תזונה פונקציונלית, מזון פונקציונלי, דיאטה, מתכונים בריאים, תוספי תזונה, צמחי מרפא ותבלין.

התלמידים שלנו מתייחסים לאתר כסוג של אנציקלופדיה תזונתית וכמקור לקבלת תשובות מהימנות המבוססות על ניסיון רב שנים, לשאלות בנושאי תזונה.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילת החברים שלנו, ולקבל במתנה הרצאות מעשירות. ההרצאות מתקיימות אונליין ומיועדות לקהל הרחב ולקהל המקצועי, בהתאמה.

המרכז לתזונה פונקציונלית

לשליחת הודעה בווטסאפ:
 תנאי שימוש
 תקנון דיוור מפת אתר

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape

© כל הזכויות שמורות functional-nutrition.co.il יוסי וענת שבח ©
אין לעשות שימוש פומבי או מסחרי כלשהו בתכני האתר, כולל אך לא רק, העתקה, תקצור, שכפול, פרסום, הוצאה לאור, הכנסת שינויים, מכירה, הפצה או הצגה.
החומר המופיע באתר ניתן להורדה ולשימוש אישי בתנאי שישמרו זכויות היוצרים.

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape